Характеристики стеклоблоков

 

Головні переваги.

 

Пропускання світла. Близьке до пропускання світла віконного скла. Склоблоки роблять темні приміщення більш світлими, збільшують простір зарахунок глибини проникнення світла. При цьому склоблоки чудово розсіюють сонячні промені, що робить світло всередині приміщення м’яким і комфортним. Застосовуючи прозорі склоблоки, які не деформують зображення, досягають ефекту панорамного огляду. Використання матованих та візерункових блоків забезпечує абсолютну інтимність інтер’єра.

 

Теплоізоляція. Склоблоки відносять до енергозберігаючих будівельних матеріалів. Вони є кращими теплоізоляторами за стандартні склопакети.

 

Звукоізоляція та захист від шуму.  Склоблоки – один з кращих звукоізоляторів. Стінка з склоблоків перевищує звукоізоляцію цегляної стінки ідентичної товщини.

 

Високий рівень безпеки. Обумовлений їх високою термічною стійкістю та міцністю на стиснення, які досягаються на стадії загартовування скла в процессі виробництва склоблоків. Стіна з склоблоків витримує шквальний вітер або несильні удари. При руйнуванні окремих елементів, уламки потрапляють всередину склоблока ( завдяки розрідженному простору в середині цього матеріалу ). Під час ремонту немає необхідності демонтувати всю конструкцію, достатньо замінити лише пошкодженні блоки.

 

Вогнестійкість.  Стіни з склоблоків при пожежі затримують полумя  до 60 хвилин без пошкоджень.

 

Захист від конденсації вологи на поверхні в умовах високої вологості та великого перепаду внутрішньої та зовнішньої температури.

 

Зручність при догляді за цим матеріалом. Екологічність склоблоків.

 

Різноманітність стильних візерунків, кольорів та розмірів дає необмежені можливості при дизайні інтер’єру. Підбираючи склоблоки - різні за кольором, ступенем матованності, типом візерунку та декору, включаючи мармурові блоки, досягають оригінального кольорового  та декоративного ефекту як ззовні, так і в середині приміщення.

 

Галузі застосування

 

В архітектурі склоблок широко використовується в будівництві фасадів, веранд, балконів та басейнів. Зокрема, при спорудженні стін, різноманітних перегородок і заповненні віконних проємів.

В дизайні приміщень склоблоки використовуються в інтерєрах офісів, банків, магазинів, ресторанів, барів, а також квартир і приватних будинків.

 

Сьогодні склоблоки знайшли застосування і для облаштування підлог. З цією метою використовують спеціальні склоблоки з шерсткою поверхнею (1905 А).