Артикул: 210000
Колекція: THE ROOM
Країна: Італія
Одиниця виміру: м.кв.
Виробник: IMOLA CERAMICA
Колір : бежевий
Текстура : камінь
Поверхня : полірована
Призначення плитки : плитка великого формату
Розмір плитки (мм) : 1200х2780
Ректифікат : так
Морозостійкість : так
Клас стирання : PEI 4 (високий)
Основний матеріал : керамограніт
Форма плитки : прямокутна
За запитом від покупця, ми можемо надати додаткові характеристики товару, що вас цікавить, а також фото в кращій якості (за умови наявності взірця на вітрині або на нашому складі)
Але пам'ятайте, що колір товару на фотографії може відрізнятись від фактичного. Це пов'язано зі спотворенням під час передачі кольору Вашим дисплеєм, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
SAN PE6 278 LP - це плитка великого формату з колекції плитки THE ROOM фабрики IMOLA CERAMICA (Италия). Основа плитки - керамограніт, тому ви можете бути впевнені в її міцності і довговічності. Щодо загальних характеристик SAN PE6 278 LP, зверніть увагу на розмір плитки в мм - 1200х2780, тому форму керамограніта можна охарактеризувати як прямокутна. Візуально поверхня плитки SAN PE6 278 LP дуже нагадує камінь - вона полірована і має бежевий колір. Це стало можливо завдяки майстрам фабрики IMOLA CERAMICA і з допомогою сучасних технологій, завдяки яким плитка великого формату Имола Керамика став таким, як в каталозі. Також нам часто задають питання щодо морозостійкості плитки, у випадку з SAN PE6 278 LP наша відповідь - так. Пару слів про технічні властивості плитки. Якщо ви плануєте використовувати керамограніт Имола Керамика як підлогову плитку, обов'язково зверніть увагу на клас зносостійкості (PEI). Керамограніт з показником PEI2 підійде для підлоги у ванній чи гостьовій кімнатах, PEI3 – підлога кухні, тераса тощо, але його не достатньо для громадських місць. Це стосується не тільки IMOLA CERAMICA, але й керамограніту інших виробників. Для офісу, ресторану, невеликого магазину треба шукати плитку з показником PEI4 або PEI5 (керамограніт з таким класом також підійде для місць з максимальним навантаженням на підлогу: торгівельний центр, вокзал, супермаркет). SAN PE6 278 LP має клас зносостійкості PEI 4 (високий), зверніть на це увагу. Такий матеріал як керамограніт може піддаватися додатковій обробці, за допомогою якої зрізається бічна кромка. Цей процес називається ректифікація і Италия випускає багато такої плитки. Це дає можливість укладання плитки (в тому числі фабрики IMOLA CERAMICA) з мінімальним швом. Якщо вам цікаво, чи проходив таку обробку плитка великого формату SAN PE6 278 LP, то наша відповідь буде - так. Керамогрантіт з колекції THE ROOM відмінно підійде для теплої підлоги, головне не забувайте про спеціальний клей і дотримуватися елементарних правил щодо укладки плитки IMOLA CERAMICA.
Напишіть свій відгук